Умови користування сайтом

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ВЕБСАЙТ єкоініціативи ЛОРЕАЛЬ україна «сортуй красу». ПЕРЕД ТИМ ЯК РОЗПОЧАТИ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ ЦЬОГО ВЕБСАЙТУ (ДАЛІ — ВЕБСАЙТ), УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЯ ІЗ ЦИМИ УМОВАМИ КОРИСТУВАННЯ (ДАЛІ — УМОВИ КОРИСТУВАННЯ). ЦІ УМОВИ Є ЮРИДИЧНО ОБОВ’ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПІД ЧАС КОРИСТУВАННЯ ЦИМ ВЕБСАЙТОМ(ВЕБСАЙТ) І ПОВ’ЯЗАНИМИ З НИМ ПОСЛУГАМИ, ОПЦІЯМИ, КОНТЕНТОМ, ЗАСТОСУНКАМИ, ПРОПОНОВАНИМИ ВІДЖЕТАМИ.

ЦІ УМОВИ ПОШИРЮЮТЬСЯ НА ВСІХ КОРИСТУВАЧІВ ВЕБСАЙТУ, ЗОКРЕМА НА КОРИСТУВАЧІВ, ЯКІ Є СПІВАВТОРАМИ КОНТЕНТУ, ІНФОРМАЦІЇ ТА ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ АБО ПОСЛУГ ВЕБСАЙТУ. ДОСТУП ДО ВЕБСАЙТУ Й КОРИСТУВАННЯ НИМ РЕГУЛЮЮТЬСЯ УМОВАМИ В ЧИННІЙ ВЕРСІЇ, ЩО РОЗМІЩЕНІ НА ВЕБСАЙТІ НА МОМЕНТ КОРИСТУВАННЯ. ЯКЩО ВИ НЕ ПРИЙМАЄТЕ УМОВИ, ВИ НЕ МАЄТЕ ПРАВА НА ДОСТУП, ПЕРЕГЛЯД, ЗАВАНТАЖЕННЯ ВЕБСАЙТУ Й КОРИСТУВАННЯ НИМ, А ОТЖЕ, ВИ НЕ ПОВИННІ ЦЬОГО РОБИТИ.

МИ МОЖЕМО САМОСТІЙНО ЗМІНЮВАТИ, ДОДАВАТИ АБО ВИДАЛЯТИ ЧАСТИНИ ЦИХ УМОВ КОРИСТУВАННЯ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС У МАЙБУТНЬОМУ. ПЕРШ НІЖ ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ВЕБСАЙТОМ, ВИ ПОВИННІ ПЕРЕВІРЯТИ ЦІ УМОВИ КОРИСТУВАННЯ НА ПРЕДМЕТ ЗМІН, І В БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ ПОДАЛЬШЕ КОРИСТУВАННЯ ВЕБСАЙТОМ ІЗ ВАШОГО БОКУ ПІСЛЯ ОПУБЛІКУВАННЯ ЗМІН ДО ЦИХ УМОВ КОРИСТУВАННЯ ОЗНАЧАТИМЕ ПРИЙНЯТТЯ ВАМИ ВСІХ ТАКИХ ЗМІН. МИ ПОВІДОМЛЯТИМЕМО ВАС ПРО БУДЬ-ЯКІ ІСТОТНІ ЗМІНИ ШЛЯХОМ РОЗМІЩЕННЯ ВІДПОВІДНИХ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ЗМІНИ НА ВЕБСАЙТІ ТА//АБО, ЯКЩО МИ ВВАЖАТИМЕМО ЗА ДОЦІЛЬНЕ, ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ.

Конфіденційність

МИ РОЗРОБИЛИ ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, ЩОБ ПОВІДОМИТИ ВАС ПРО УМОВИ ЗБОРУ, ВИКОРИСТАННЯ, РОЗКРИТТЯ Й ЗАХИСТУ ВАШОЇ ІНФОРМАЦІЇ. НАТИСНУВШИ ТУТ, ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, ЯКА Є НЕВІД’ЄМНОЮ ЧАСТИНОЮ ЦИХ УМОВ, І, КОРИСТУЮЧИСЬ ВЕБСАЙТОМ, ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ СВОЮ ЗГОДУ З ПОЛОЖЕННЯМИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

ЗА ВІДСУТНОСТІ ІНШИХ ПОЛОЖЕНЬ ПРОДУКТИ Й ПОСЛУГИ ВЕБСАЙТУ ПРИЗНАЧЕНІ ЛИШЕ ДЛЯ ОСОБИСТИХ НЕКОМЕРЦІЙНИХ ЦІЛЕЙ. ВИ ЗОБОВ’ЯЗУЄТЕСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ ВЕБСАЙТ ЛИШЕ В ЗАКОННИХ НЕКОМЕРЦІЙНИХ ЦІЛЯХ ІЗ ДОТРИМАННЯМ УСІХ МІЖНАРОДНИХ, ФЕДЕРАЛЬНИХ, РЕГІОНАЛЬНИХ І МІСЦЕВИХ ЗАКОНІВ. ЗА ВИНЯТКОМ ВИПАДКІВ, ПРЯМО ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЦИМИ УМОВАМИ, ВИ НЕ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ, ВІДТВОРЮВАТИ, РОЗПОВСЮДЖУВАТИ, ЗДІЙСНЮВАТИ ДЕКОМПІЛЯЦІЮ, ЗМІНЮВАТИ, КОПІЮВАТИ, ПУБЛІКУВАТИ, ВІДОБРАЖАТИ, ПЕРЕДАВАТИ, АДАПТУВАТИ, СТРУКТУРУВАТИ, КОМПОНУВАТИ, БРАТИ АБО ЗДАВАТИ В ОРЕНДУ, ПОЗИЧАТИ, ПРОДАВАТИ, ЛІЦЕНЗУВАТИ ТА В БУДЬ-ЯКИЙ ІНШИЙ СПОСІБ РОЗПОРЯДЖАТИСЯ КОНТЕНТОМ ВЕБСАЙТУ.

ПРАВО НА КОРИСТУВАННЯ

ВИ ЗАЯВЛЯЄТЕ Й ГАРАНТУЄТЕ, ЩО (A) ВИ ДОСЯГЛИ ВІКУ ПОВНОЛІТТЯ ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ КРАЇНИ, У ЯКІЙ ВИ ПРОЖИВАЄТЕ; (Б) РАНІШЕ ВАМ НЕ БУЛО ЗАБОРОНЕНО КОРИСТУВАТИСЯ ВЕБСАЙТОМ АБО ЙОГО КОРИСТУВАННЯ З ВАШОГО БОКУ НЕ БУЛО ПРИЗУПИНЕНО; (В) ВИ МАЄТЕ ВСІ ПРАВА Й ПОВНОВАЖЕННЯ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ЦИХ УМОВ, І, ПРИЙМАЮЧИ ЇХ, ВИ НЕ ПОРУШУЄТЕ ЖОДНОЇ ІНШОЇ УКЛАДЕНОЇ ВАМИ УГОДИ.ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

А. Права на інтелектуальну власність У розробці цього Веб-сайту були залучені значні інвестиції. Веб-сайт і кожен з його елементів (тобто, бренди, зображення, тексти, відео і т.д.) захищаються правами на інтелектуальну власність. Будь -яке використання, копіювання або відтворення веб-сайту (повністю або частково), у будь-яких ЗМІ, в будьяких інших цілях, включаючи, але не обмежуючись, комерційними цілями, заборонено.

З допомогою цього Веб-сайту Ми можемо надавати вам доступ до контенту, який ви можете завантажити (далі – «Завантажуваний контент»). Ми надаємо вам в особисте та приватне використання, безкоштовно і на період правового захисту прав на інтелектуальну власність, як визначено законодавством України і міжнародними договорами, невиняткове і невідчужуване право на використання Завантажуваного контенту. Будь-які копіювання, відтворення, зміни або розповсюдження веб-сайту заборонені. Завантажуючи чи використовуючи такий Завантажуваний контент, ви погоджуєтесь використовувати його у відповідності з цими Умовами використання.

Якщо вам надається доступ до веб-сайту, з можливістю редагування зображень (особливо тестування косметичних засобів онлайн), цим ви визнаєте і погоджуєтеся, що такий веб-сайт буде лише для вашого особистого користування згідно з його цільовим призначенням. Вам заборонено таке використання цього веб-сайту, що може завдати шкоди честі, репутації або правам третіх осіб, як описано нижче.

b. Права третіх осіб Цим нагадується, що ви повинні забезпечити всі необхідні дозволи та права відповідних правовласників у зв’язку з будь-яким контентом, який ви можете розміщувати через веб-сайт, включаючи будь-які і всі права на інтелектуальну власність та/або права на літературну, художню та/або промислову власність, права на публічне використання (включаючи право на зображення), аби ви мали змогу спокійно використовувати такий контент. Наприклад, ви повинні забезпечити права на будь-який контент (особливо фотографії), що показують недавні архітектурні елементи, рекламні конструкції або дизайн одягу, які можуть відображатися (абревіатури, логотипи, тощо).

c. Контент користувачів За допомогою цього веб-сайту ми можемо надати вам доступ до простору, виділеного для контенту користувачів, такого як текст, фото, відео, думки і т. д. (далі – «Контент користувачів»). Розміщуючи Контент користувачів на веб-сайті, ви надаєте Нам безоплатну, безвідкличну, невиняткову, діючу у всьому світі і на період правового захисту прав на інтелектуальну власність, як визначено законодавством України і міжнародними договорами (включаючи будь-які наступні додаткові або змінені положення), ліцензію на відтворення, відображення, використання, копіювання, зміну, адаптацію, редагування, поширення, переклад, створення похідних робіт, включення в інші роботи, поширення такого Контенту (повністю або частково). Вищезазначене використання дозволяється для всіх внутрішніх або зовнішніх, корпоративних чи фінансових цілей комунікації, реклами, а також для всіх суспільних відносин, історичних або архівних цілей компанії L’ORÉAL Group або її дочірніх компаній, її продукції та/або її брендів, зокрема, наступним чином:

• Розміщення постів в усіх форматах, в необмеженій кількості,

• Друкована преса, необмежена кількість публікацій,

• Видавництво, необмежена кількість публікацій, зокрема, видання для цілей внутрішнього зв’язку, в тому числі продажів і мережі збуту (оптовики, роздрібні торговці, агенти, тощо), заходів, листівок для проведення конгресів, виставок, стендів…; комунікації бізнес -для-бізнесу, у професійній пресі, на необмежену кількість публікацій та/або обсяги;

• Електронні медіа, цифрові медіа, мультимедіа, Інтернет- та Інтранет-видавництва, за допомогою будь-яких веб-сайтів (будь-який веб-сайт та/або посередник, включаючи соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter, YouTube або Dailymotion), необмежена кількість вставок та трансляцій,

• з допомогою будь-яких рекламних медіа (у тому числі шляхом реклами в торгових точках і на брендовій продукції компанії L’ORÉAL Group (далі – «ЗМІ»).

Цим повідомляється, що вищезазначені соціальні мережі – це платформи, які належать третім особам і, відповідно, обіг і використання Контенту користувачів через соціальні мережі регулюються умовами використання, визначеними вказаними третіми особами. Тому, ми не будемо нести відповідальність за будь-яке використання Контенту нами або будь-якою третьою особою згідно з умовами, визначеними в соціальних мережах, включаючи, без обмеження, за обсягом і тривалістю ліцензійних прав; і видалення Контенту. Ви нестимете відповідальність за обробку будь-яких претензій третіх осіб, які стосуються використання Контенту у відповідності з умовами, визначеними соціальними мережами. Крім того, ми нагадуємо вам, що на будь-який Контент можна буде посилатися через пошукові системи і, отже, він буде доступним для користувачів поза веб-сайтом. Цей дозвіл дає нам можливість адаптувати ваш Контент, як спочатку було встановлено, та/або внести такі роз’яснення для Контенту користувачів, які ми вважаємо за потрібне, за умови, що Контент користувачів не змінює зображення або слова. Крім того, використання Контенту користувачів може поставлятися з такою анонімною інформацією, як ваше місто, країна або вік, та/або, якщо ви прямо надали дозвіл, інформація, що дозволяє вашу ідентифікацію (ваше ім’я або псевдонім). Будь-який такий Контент користувачів, який ви можете публікувати за допомогою цього веб-сайту, повинен бути вибраний вами і під вашу особисту відповідальність. Однак, ми хотіли б нагадати вам, що Контент користувачів не повинен суперечити чинному законодавству і загальноприйнятим нормам моралі або принципам, викладеним у цьому документі. У зв’язку з цим, Ми залишаємо за собою право видалити в будь-який момент будь-який такий Контент користувачів, що не відповідає цим Умовам використання, включаючи Нормам поведінки. Крім того, якщо ви отримуєте доступ до Контенту користувачів, створеного іншим користувачем, ви зобов’язані дотримуватися прав вказаного користувача і, зокрема, не відтворювати і не поширювати цей Контент, опублікований через інші засоби масової інформації, без попередньої згоди відповідного користувача. 3. НОРМИ ПОВЕДІНКИ Ми підтримуємо цінності толерантності та повагу до оточуючих. З цієї причини, використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся не:

• Висловлювати будь-які расистські, насильницькі, ксенофобські, злісні, грубі, непристойні або протизаконні коментарі;

• Розповсюджувати будь-який контент, який може бути шкідливим, наклепницьким, несанкціонованим, шкідливим або таким, що порушує недоторканність приватного життя або право на гласність, підбурює до насильства, расової або міжнаціональної ворожнечі чи кваліфікується як грубе, непристойне поводження або підбурювання до вчинення інших злочинів або правопорушень;

• Використовувати веб-сайт для політичних, пропагандистських цілей або з метою навернення до своєї віри;

• Опубліковувати контент, що рекламує або просуває будь-які товари та/або послуги, конкуруючі з брендом (брендами), розміщеними на веб-сайті;

• Відводити веб-сайт від наміченої цілі, включаючи шляхом використання в якості сервісу для знайомств;

• Поширювати будь-яку інформацію, яка може прямо або опосередковано призвести до номінальної і конкретної ідентифікації фізичної особи без попередньої і явної згоди, а саме: прізвище, поштова адреса, адреса електронної пошти, номер телефону;

• Поширювати будь-яку інформацію або контент, які можуть бути шкідливими для дітей;

• Залякувати або переслідувати інших;

• Вести незаконну діяльність, включаючи таку, що може порушувати чиї-небудь права щодо будьякого програмного забезпечення, товарних знаків, фотографій, зображення, текстів, відео і т.д.;

• Розповсюджувати контент (включаючи фотографії і відео), що зображують неповнолітніх. Якщо вам стало відомо про будь-який такий Контент користувачів, що може виправдовувати злочини проти людяності, підбурювати до расової ненависті та/або насильства, або стосуються дитячої порнографії, ви повинні негайно повідомити нам про це за наступною адресою електронної пошти: [email protected] або відправити лист на наступну адресу: м. Київ, вул. М. Грінченка 4В, ТОВ «ЛОРЕАЛЬ Україна», вказавши в електронному листі/ листі дату, коли був виявлений вказаний контент, вашу особистість, URL-адресу, опис спірного контенту та ідентифікатор користувача його автора. Якщо ви вважаєте, що будь-який Контент користувачів порушує принципи, перераховані вище, ваші права або права третіх осіб (наприклад, будь-яке порушення, образа, порушення недоторканності приватного життя), ви можете відправити повідомлення на адресу електронної пошти: [email protected] або відправити лист на наступну адресу: м. Київ, вул. М. Грінченка 4В, ТОВ «ЛОРЕАЛЬ Україна», вказавши в електронному листі/ листі дату, коли був виявлений вказаний контент, вашу особистість, URL-адресу, опис суперечливого контенту та ідентифікатор користувача його автора. Зазначене повідомлення має містити:

• дату повідомлення;

• чи відправник є фізичною особою: прізвище, ім’я та по батькові, професію, адресу, , дату і місце народження;

• ім’я та адресу адресата або, якщо відправник юридична особа, найменування компанії та її юридична адреса;

• опис і конкретне місце повідомлених фактів (наприклад, URL-посилання на відповідний контент;

• причини, за якими такий контент має бути видалений, у тому числі вказівка на правові норми і кваліфікацію (обґрунтування), що застосовуються до фактів;

• копія будь-якого листування, направленого автору або видавцю представленої інформації або діяльності, яку мають перервати, видалити або змінити, або виправдання, що з автором чи видавцем неможливо встановити контакт. Будь-яке неповне повідомлення не буде розглянуто.

ІНФОРМАЦІЯ, РОЗМІЩЕНА НА ВЕБ-САЙТІ

a. Загальні положення

Цим нагадується, що інформація, наявна на цьому веб-сайті, може містити неточності та упущення, зокрема через дії третіх осіб. Ми зобов’язуємося видалити неточності або таку інформація на веб-сайті якомога швидше.

b. Інформацію про продукти та послуги [буде видалено, якщо веб-сайт є веб-сайтом з електронної комерції] Товари і послуги, представлені на цьому веб-сайті, не пропонуються для продажу, але надають загальне уявлення про асортимент продукції та послуг, які ми представляємо в країні, де цей веб-сайт доступний.

c. Консультації та засоби діагностики

Поради надані на цьому Веб-сайті, що можуть бути доступні вам, надають інформацію для суто ілюстративних цілей: поради щодо сортування,створені на основі продуктів Лореаль Україна, формат стикірування може відрязнятись у виробників. Для отримання додаткової інформації або в разі сумнівів, ми рекомендуємо вам  до опублікованих пунктів прийому в вашому регіоні.

Товари і послуги, представлені на цьому веб-сайті, не пропонуються для продажу, але надають загальне уявлення про асортимент продукції та послуг, які ми представляємо в країні, де цей веб-сайт доступний.

d. Ви можете переходити з вебсайту за посиланнями на сторонні вебсайти, сервіси або ресурси, які можуть містити посилання на вебсайт (надалі спільно іменовані як пов’язані вебсайти). Ми не несемо відповідальності за контент, доступність, рекламу, товари, послуги та інші матеріали будь-яких пов’язаних вебсайтів або за додаткові посилання, що на них містяться, і розміщення на вебсайті посилань на пов’язані вебсайти не означає, що ми підтримуємо або схвалюємо будь-які матеріали, що містяться на пов’язаних вебсайтах або доступні через них. За жодних обставин ми ані прямо, ані опосередковано не несемо перед вами чи будь-якою іншою особою або організацією відповідальності за будь-які втрати чи збитки, що виникають внаслідок створення або використання пов’язаних вебсайтів або інформації та матеріалів, доступ до яких здійснюється через пов’язані вебсайти.

ФАЙЛИ COOKIES

Файли cookies – це невеликі файли, які зберігаються на вашому пристрої, в той час як ви переглядаєте веб-сайт (наприклад, переглянуті сторінки, дата і час такого доступу, тощо), та які можуть бути розглянуті, коли ви знову переходите на той самий веб-сайт (далі — «Файли cookies»). Для отримання додаткової інформації про використання файлів cookies, будь ласка, зверніться до нашої таблиці файлів cookies.

 ЗМІНА ВЕБ-САЙТУ ТА УМОВ ВИКОРИСТАННЯ

Ми можемо вносити зміни у контент та інформацію, що міститься на веб-сайті, а також поточні Умови використання, зокрема для цілей дотримання будь-якого нового чинного законодавства та/або правил та/або для покращення роботи веб-сайту. Про внесення будь-яких змін вам надсилається повідомлення з веб-сайту до набрання чинності згідно з цими Умовами використання. Якщо зміна вимагає вашої прямої згоди, ваше подальше використання веб-сайту означає вашу згоду з новими Умовами використання.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ми зробимо все можливе, щоб у вас був доступ до веб-сайту і Завантажуваного контенту в будь-який час. Однак, ми не можемо гарантувати постійну наявність і доступність веб-сайту. Ми можемо бути зобов’язані негайно призупинити доступ до веб-сайту повністю або частково, зокрема для цілей технічного обслуговування. Цим ми також зазначаємо, що Інтернет та ІТ або телекомунікаційні мережі мають помилки в роботі, що призводить до збоїв і невдач. Ми не можемо надати жодних гарантій у зв’язку з цим і тому не несемо відповідальність за будь-які збитки, що можуть стосуватися використання Інтернету та IT або телекомунікаційних мереж, включаючи, без обмеження:

— Погана передача та/або прийом будь-яких даних та/або інформації через мережу Інтернет;

— Будь-які зовнішні вторгнення або комп’ютерні віруси;

— Будь-яка помилка обладнання прийому або мереж зв’язку;

— Будь-яка така несправність мережі Інтернет, що може перешкоджати правильній роботі Вебсайту.

Нарешті, наша відповідальність обмежується покриттям прямих збитків, за винятком будь-яких інших збитків або втрат. А саме, будь-які непрямі збитки, пов’язані з, без обмеження, будь-якою втратою прибутку, доходів або ділової репутації.

ЗАСТОСОВНЕ ЗАКОНОДАВСТВО І ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

Ці Умови використання регулюються законодавством України