Подаруйте нове життя пакованню

В умовах дефіциту сировини сортування стає одним з головних засобів її збереження. Після правильного сортування ваше паковання надсилається до сортувальних центрів, де воно може перероблятися та повторно використовуватися. Отже, щороку завдяки правильному сортуванню та переробленню косметичного паковання можна уникнути викидів 1,6 мільйона тонн CO2, що є еквівалентом викидів 780 000 автомобілів і 25 мільярдів літрів води*

*https://www.citeo.com/le-mag/emballages-hygiene-beaute-mieux-les-trier-mieux-les-recycler

Groupe-de-masques-32
1,6 мільйона тонн CO2 можна уникнути
завдяки сортуванню та переробленню косметичного паковання

L'Oréal в інтересах майбутнього

Ініціатива «Сортуй красу» є частиною стратегії сталого розвитку «L’Oréal в інтересах майбутнього», яка втілює прагнення компанії прискорити трансформацію діяльності до більш сталої бізнес-моделі. Сьогодні L’Oréal залучає всю свою екосистему, запрошуючи споживачів, постачальників та клієнтів до процесу трансформації, щоб стати каталізатором позитивних екологічних змін у сфері краси.

Groupe-de-masques-33
100%
пластику в складі паковання, походитиме з переробленої або біологічної сировини до 2030 року
50%
ми досягнемо до 2025 року

Відповідальна політика щодо поводження з пакованням?

У 2007 році ми започаткували політику відповідального паковання, щоб систематизувати еко-дизайн та оптимізувати матеріал, зменшити вагу та об’єм паковання нашої продукції. Ми створюємо паковання з переробленого та здатного до перероблення пластику, зменшуємо вміст первинного пластику, об’єм пластику в пакованні з метою сприяти розвитку та становленню економіки замкненого циклу.

Groupe-de-masques-32
100%
пластикової упаковки Групи будуть придатними до багаторазового використання, вторинної переробки або компостування до 2025 року.
на 20%
знизимо інтенсивність використання паковання для нашої продукції в порівнянні з 2019 роком до 2030 року
СОРТУВАННЯ ТА ПЕРЕРОБЛЕННЯ. ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Сировина стає дедалі дефіцитнішою, а проблема забруднення довкілля дедалі гострішою. Тому дуже важливо правильно сортувати та утилізувати використане паковання. Це принципи роботи економіки замкненого циклу. Правильно сортуючи використані паковання косметичних продуктів, ми сприяємо реалізації подальших етапів перероблення матеріалів. Правильне поводження з відходами має велике значення для нашої планети, нашого добробуту та майбутніх поколінь.
1. ЗБІР
Всі матеріали, що піддаються переробленню, необхідно помістити в спеціальні контейнери для вторсировини
2. ДОСОРТУВАННЯ
Вторсировина з контейнерів надходить на сортувальні станції, де проходить досортування
3. ПЕРЕРОБКА
Залежно від типу матеріалу паковання відправляються на перероблення, де їх, за можливості, перетворюють на сировину для подальшого використання або утилізації